Tornooiwinnaars 2019

Hier een lijst van onze leden die een tornooi hebben gewonnen (enkel in TennisVlaanderen). We zien enkel de resultaten van onze spelers. Dus als je een dubbel wint met een partner van een andere club, dan staat zijn of haar naam er niet op. Om de lijst gemakkelijk te raadplegen staan de  recente winnaars bovenaan.

TORNOOIWINNAARS KTTC 2019
Weeknr Clubnaam Reeks Speler/Speelster
       
36/2019 KTTC ED25 3 Luyx Lore
  KTTC EH 2 Boiten Pieter Jan
  Kim Clijsters TC EH 6 Claes Senne
  KTTC EH 6 Ragusa Alfredo
  KTTC EH35 3 Denis Sven
  KTTC EH35 4 Hechtermans Ivan
  KTTC EH45 3 Tans Willy
  KTTC EH55 1 Jageneau Bernard
  KTTC EH55 2 Tans Willy
  KTTC DD 3 Gillis Ilse / Meyers Marijke
  KTTC DD 4 Franssen Evelyne / Luyx Lore
  KTTC DG 1 Swinenn Bieke / Tans Jeroen
  KTTC DG 4 Witters Roger / Van Langendock Karen
  KTTC  DG 5 Luyx Lore / Gielen Jeroen
  KTTC DH 3 Tans Jeroen / Battista Anthony
  KTTC DH 4 Ragusa Alfredo / Smeets Milan
  KTTC DH 5 Dekker Erik / Nossin Kim
35/2019 Leopold TC DH 6 Ragusa Alfrdeo / Lindekens Kevin
  Leopold TC EH 6 Ragusa Alfredo
  Limburg Maas UM15 2 Larminier Axelle
  Limburg Maas EH35 5 Denis Sven
34/2019 TRC Kortessem DH 6 Ernes Lucas / Tans Jeroen
  TRC Kortessem DD 6  Franssen Eveline / Luyx Lore
33/2019 TRC Kortessem UM15 2 Larminier Axelle
  Smash Kermt EH 6 Ragusa Alfredo
  Smash Kermt DD 2 Billen Lore / Smeets Kirsten
  KTC Beringen UM13/2 Berings Alissa
32/2019 TC Alken EH 6 Ragusa Alfredo
  TC Alken EH55 2 Tans Willy
  TC Alken EH35 3 Denis Sven
  TC Alken DG 2 Boiten Guido / Servaes Eline
  Rapid Waterschei DG 7 Tans Jeroen / Thijs Anita
  Rapid Waterschei EH55 2 Tans Willy
31/2019 TC De Born EM13 2 Berings Alissa
  TC De Born EH35 3 Budenaers Koen
  TC De Born DG2 Ragusa Alfredo / Boelen Sara
  TC Heusden U11 2  Coussee Sverre
30/2019 Loonse TC DH 8 Gutschoven Serge / Witters Roger
  Loonse TC DD8  Luyx Lore / Meeus Eline
  Loonse TC EH 4 Caproens Dylan
  Loonse TC EH45 4 Nossin Roger
  Loonse TC EH35 3 Bonneux Stijn  
  TC Lanaken EH55 2 Tans Willy
  TC Lanaken DH 4 Gabriels Rob / Dekekr erik
  TC Lanaken DH 3 Tans Willy / Tans Jeroen
  TC Lanaken DG 5 Luyx Lore / Gielen Jeroen
29/2019 Romershoven Jus In UJ13 3 Franssen Maarten
  Romershoven Jus In EH 4 Tans Jeroen
  Romershoven Jus In DH 5 Nossin Kim / Nossin Roger
  Romershoven Jus In DG 4 Franssen Jorne / Rosmeulen Nele
  Loonse TC UJ13 3 Franssen Maarten
  TC Winterslag EH 2 Fernandes Yannick
28/2019 TC Zutendaal EH 4 Tans Jeroen
  TC Zutendaal DH 4 Bonneux Stijn / Rubens Mike
  Yachting Hasselt EH 6 Ragussa Alfredo
27/2019 Neerpeltse ED25 2 Tresinie Rachel
  Meulenberg EH 6 Ragusa Alfredo
  Excelsior Hasselt EH 6 Ragusa Alfredo
26/2019 De Alk DG 7 Tans Jeroen / Noben Anke
  De Alk EH35 4 Tans Jeroen
  De Alk EH35 5 Denis Sven
  TC Halen DG 4 Franssen Joseph / Lecoque Catherine
24/2019 Demerstrand Diepenbeek DD 5 Meyers Marijke / Theunissen Mireille
  Demerstrand Diepenbeek EH45 3 Tans Willy
  Tenkie Hasselt EH 6 Ragusa Alfredo
  Tenkie Hasselt H55 2 Tans Willy
  Tenkie Hasselt DD 4 Fransen Eveline / Luyx Lore
22/2019 Runkster TC EH 6 Ragussa Alfredo
16/2019 TC Alken EH 4 Tans Jeroen  
  De Boneput UM13/2 Berings Alissa
  TC Jus In DH 5 Fransen Joseph / Bogaerts Gert
  TC Jus In DH 3 Tans Jeroen / Tans Willy
15/2019 Lommelse TC UM13/2 Berings Alissa
  Lommelse TC EH 6 Ragussa Alfredo
  TC Sportiva EH 6 Ragussa Alfredo
10/2019 TC Alken UJ15/3 Bessemans Michael
  TC Ham UJ15/3 Bessemans Michael
01/2019 TC Jus In UJ15/3 Bessemans Michael
  TC Alken H45 4 Berings Johan
  TC Alken H55 2 Tans Willy
52/2018 K. Tongerse TC EM13/2 Berings Alissa

Last modified: 

11 sep 2019 - 08:48
Roger