Tornooiwinnaars 2016

Hier een lijst van onze leden die een tornooi hebben gewonnen (enkel in TennisVlaanderen). We zien enkel de resultaten van onze spelers. Dus als je een dubbel wint met een partner van een andere club, dan staat zijn of haar naam er niet op

Weeknr Club Reeks Naam Speler
52/2015 K. Tongerse TC Dubbel Dames 3 Noelmans Reinhilde
    Dubbel Gemengd 2 Servaes Eline/Verdin Jo
    Dubbel Gemengd 3 Gutschoven Sophie
    Dubbel Gemengd 4 Jollings Tom
    Dubbel Heren 3 Loyaerts Rene/Schafer Peter
    Dubbel Heren 4 Reynders Roland/Vanhees Guy
    Dubbel Heren 6 Vandebrouck Dries
6/2016 TC Alken Jongens U12 Vanderheyden Quinten
22 Runkster TC Dubbel Heren 7 Duchateau Koen/Menten Joren
24 TC Tenkie Heren 35 3 Bortels Kris
    Dubbel Gemengd 3 Gutschoven Sophie
  Demerstrand Dubbel Gemengd 7 Aerts Liesbeth/Duchateau Koen
    Dubbel Heren 7 Duchateau Koen/Menten Joren
26 TC De Alk Dubbel Dames 5 Gutschoven Sophie
    Dubbel Gemengs 7 Aerts Liesbeth/Duchateau Koen
27 Excelsior Jongens U14/2 Coussee Jonas
  Meulenberg Dubbel Gemengd 2 Gutschoven Sophie/Duchateau Koen
    Dubbel Gemengd 3 Gutschoven Sophie
  Maaseik Jongens U14/2 Coussee Jonas
28 Yachting CL Dubbel Gemengd 3 Gutschoven Sophie
    Heren 35 2 Budenaers Koen
  Top Spin Dubbel Gemengd 3 Gutschoven Sophie
    Dames 35 3 Bremans Valerie
29 Loonse Jongens 10/3 Vanwinghe Vinz
  Jus In Dubbel Dames 5 Gutschoven Sophie
    Dubbel Gemengd 7 Gutschoven Sophie
    Heren 6 Hechtermans Ivan
    Heren 35 2 Budenaers Koen
    Jongens 10/2  Van Winghe Vinz
    Jongens 12/3 Pousset Joris
    Jongens 14/2  Coussee Jonas
    Jongens 16/3 Nulens Maxime
    Meisjes 14/3 Willemaers Marie
30 Middelkerke U09/2 Van Bael Maximiliaan
  Lanaken Dames 3 Pollers Ine
  Loonse Dubbel Gemengd 7 Knuts Stien
31 TC Heusden Heren 4 Willemaers Tibaud
    Meisjes 14/3 Willemaers Marie
  SC Bilzen Dubbel Dames 1 Quintyn Natacha
    Dubbel Gemengd 3 Gutschoven Sophie
    Dubbel Heren 1 Caproens Dylan/Duchateau Koen
    Dames 25/1 Roox Marijke
    Dames 25/3 Gutschoven Sophie
    Heren 35/3 Budenaers Koen
    Heren 55/3 Witters Roger
    Jongens 10/3 Van Winghe Vinz
32 TC Zelem Meisjes 14/3 Willemaers Marie
  TC Alken Jongens 10/3 Van Winghe Vinz
    Jongens 14/3 Jadoul Cedric
    Jongens 16/2 Ernes Lucas
33 Smash Kermt Heren 2 Vandebrouck Dries
    Meisjes 14/3 Willemaers Marie
    U09/3 Deroover Alexander
  TRC Kortessem Jongens 10/3 Van Winghe Vinz
    Jongens 12/3 Vanderheyden Quinten
    Meisjes 14/3 Willemaers Marie
34 TRC Kortessem Dubbel Gemengd 7 Aerts Liesbeth/Duchateau Koen
    Dubbel Heren 7 Duchateau Koen/Menten Joren
    Heren 5 Coussee Jonas
    Heren 6 Oben Arne
35 Tongerse TC Jongens 14/2 Coussee Jonas
    Jongens 14/3 Duelen Anton
    Meisjes 14/2 Willemaers Marie
    Meisjes 14/3 Willemaers Marie
    U09/3 Deroover Alexander
  Limburg Maas U09/3 Deroover Alexander
  Het Sas Dubbel Heren 6 Duchateau Koen
    Dubbel Heren 8 Dekker Erik/Gabriels Rob
  Leopold Jongens 14/5 Duelen Anton
36 Tongerse TC Dubbel Dames 7 Brone Noella/FranssenRassel Lieve
    Dubbel Gemengd 8 Knuts Stien
    Dubbel Heren 8 Duchateau Koen/Menten Joren
    Dames 3 Swinnen Bieke
    Dames 25/3 Gutschoven Sophie
    Heren 35/3 Denis Sven
39 TC De Alk Dubbel Gemengd 8 Gutschoven Sophie/Duchateau Koen
    Dubbel Heren 7 Duchateau Koen/Caproens Dylan
44 K. Tongerse TC Dubbel Dames 6 Servaes Eline/Swinnen Bieke
    Dubbel Dames 8 Parthoens Julie/Janssen Astrid
    Dubbel Gemengd 8 Servaes Eline/Verdin Jo
    Dubbel Gemengd 9 Hendrickx Ben
    Dubbel Heren 6 Weynen Gert
    Dubbel Heren 8 Coussee Jonas/Ernes Lucas
51 Winterslag Dubbel Gemengd 8 Bonneux Stijn

Last modified: 

15 jan 2017 - 11:46
Roger