Tornooiwinnaars 2015

Week 36: Ons eigen tornooi leverde naast verschillende winnaars ook vele finalisten op. Proficiat aan al onze leden die hebben deelgenomen

Weeknr Club Reeks Naam Speler
1 Tennisdel Genk Meisjes U12/3 Peters Marie
    Enkel Dames 4 Roman Pauline
  TC Boneput Enkel Dames 2 Pollers Sofie
  TC Jus In Jongens U12/3 Parthoens Michiel                 
    Meisjes U12/2        Peters Marie
    Meisjes U12/3 Parthoens Julie
    Meisjes U16/2 Jadoulle Hanne
  TC Alken Meisjes U12/5 Parthoens Julie
    Enkel Dames 5 Vandenberk Anke
  TC Bilzen Dubbel Gemengd 9    Schols Stiene
    Enkel Dames 4 Schols Stiene
8 TC Bilzen Jongens U12/3 Schols Victor
16 TC Foreest Hills Meisjes U12/3 Peters Marie
  TC Alken Jongens U10/4 Roman Louis
    Meisjes U16/4 Vandenberk Anke
22 Runkster TC Enkel Dames 4 Roman Pauline
24 Demerstrand Diepenbeek Dubbel Gemengd 7 Rosmeulen Nele
26 TC De Alk Enkel H35/2 Budenaers Koen
27 Excelsior Hasselt Enkel Dames 5 Vandenberk Anke
    Enkel Heren 4 Jageneau Julien
  Maaseik Meisjes U12/3 Peters Marie
  Landen Enkel Dames 5 Vandenberk Anke
28 Yachting Hasselt Meisjes U16/4 Bessem Lenne
  Top Spin St Truiden Meisjes U12/3 Peters Marie
  Zutendaal Dubbel Heren 6 Duchateau Koen /Caproens Dylan
  Tennis Wezemael Meisjes U12/3 Peters Marie
29 TD Duinbergen Enkel Dames 4 Roman Pauline
  Loonse Jongens U12/3 Duelen Anton
    Meisjes U12/3 Janssen Astrid
  TC Jus In Enkel Dames 4 Schols Stiene
    Enkel Dames 5 Leenders Smilla
    Enkel Heren 35/2 Budenaers Koen
    Enkel Heren 35/3 Serneels Kevin
    Jongens U14/3 Coussee Jonas
    Meisjes U12/3 Peters Marie
    Meisjes U16/3 Leenders Smilla
30 TC Lanaken Meisjes U12/2 Peters Marie
    Meisjes U12/3 Peters Marie
  Loonse TC Enkel Dames 4 Swinnen Bieke
    Enkel Heren 35/2 Budenaers Koen
    Enkel Heren 35/4 Lambrix Steven
31 TC Heusden Enkel Dames 3 Pollers Ine
    Meisjes U12/3 Peters Marie
  TC De Born Enkel Dames 5 Vandenberk Anke
    Enkel Heren 55 2 Mathijs Gilbert
  Grand Slam Tienen Meisjes U12/3 Peters Marie
32 Basveld Zonhoven Jongens U14/5 Coussee Jonas
  TC Zelem Meisjes U12/3 Peters Marie
  TC Alken Enkel Heren 55 2 Budenaers Koen
    Jongens U14/3 Ernes Lucas
    Meisjes U12/3 Peters Marie
33 Smash Kermt Enkel Dames 3 Roox Marijke
    Jongens U12/3 Schols Victor
    Meisjes U12/3 Peters Marie
  TRC Kortessem Jongens U12/3 Schols Victor
    Jongens U14/3 Ernes Lucas
34 TC Tennifun Dubbel Gemengd 6 Jadoul Cedric/Janssen Astrid
  TC As  Jongens U12/3 Duelen Anton
  TRC Kortessem Dubbel Dames 5 Knuts Stien/Schols Stiene
    Enkel Dames 5 Knuts Stien
    Enkel Heren 4 Jageneau Julien
35 K. Tongerse TC Jongens 10/2 Roman Louis
    Jongens 14/2 Ernes Lucas
    Jongens 14/3 Ernes Lucas
    Meisjes 12/2 Parthoens Julie
    Meisjes 12/3 Parthoens Julie
  Limburg Maas Enkel Heren 35/2 Budenaers Koen
    Meisjes 12/3 Peters Marie
  Boneput Meisjes 12/3 Peters Marie
  Leopold St Truiden Enkel Dames 5 Vandenberk Anke
    Jongens 10/2 Roman Louis
36 K. Tongerse TC Dubbel Dames 6 Knuts Stien/Schols Stiene
    Dubbel Heren 4 Schafer Peter/Loyaerts Rene
    Dubbel Heren 8 Duchateau Koen
    Enkel Dames 3 Swinnen Bieke
    Enkel Dames 25/3 Fransen Rassel Lieve
    Enkel Heren 35/3 Lambrix Geert
    Enkel Heren 45/3 Lambrix Geert
39 TC De Alk Dubbel Dames 6 Hauben Inge
    Dubebl Dames 7 Gutschoven Sophie

 

Last modified: 

20 feb 2016 - 12:16
Roger